אנו נוקטים את מרב המאמצים ומשקיעים משאבים רבים על מנת לספק לכל לקוחותינו שירות שוויוני, מכבד, נגיש ומקצועי. בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות, התשנ"ח-1998, ולתקנות שהותקנו מכוחו, מושקעים מאמצים ומשאבים רבים בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות שיביאו לכך שאדם בעל מוגבלות יוכל לקבל את השירותים הניתנים לכלל הלקוחות, באופן עצמאי ושוויוני.

הסדר נגישות מבנים

משרדו של עו"ד אבירם שלנגר ממוקם ברחוב אבא הלל סילבר 15, רמת גן. הכניסה לבניין שבו שוכן המשרד הינה כניסה נגישה לנכים, לרבות שירותי נכים נגישים בקומת הכניסה. משרדו של עו"ד אבירם שלנגר ממוקם בקומה השביעית, אליה ניתן להגיע במעלית. מותרת כניסה למשרדנו לחיית שירות המיועדת לסייע לאדם עם מוגבלות.

נגישות אתר האינטרנט

אתר האינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים. אנו מאמינים ופועלים למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי לבעלי לקויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש במחשב.

מידע על נגישות האתר

דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות

אנו ממשיכים כל העת במאמצים לשפר את נגישות משרדנו, כחלק ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה, כולל אנשים עם מוגבלויות, לקבל את השירות הנגיש ביותר.

אם נתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, נשמח שתעדכן אותנו בכך ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם האפשרי.

פרטי רכז הנגישות במשרדנו:

שם: אבירם שלנגר

טלפון: 054-6491546

דוא"ל:aviram@shlanger.co.il

הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 28.9.2023

השאירו פרטים ובתוך מספר דקות ישלח אליכם המדריך.
דילוג לתוכן